7 tipů proti nervozitě!

21. dubna 2013 v 13:06 | Smile! (: |  You & Stories
Nervozita trápí každého, několikrát týdně, někdy denně.. Teda já osobně si hlavně při nervozitě koušu nehty..:D
A jak jí předejít?> 1. - Rozptyl Se! :)
Pokud tě baví čtení, čti! Jestli tě baví tanec, tancuj! Dělej to, co máš ráda a mysli třeba na kamarády, dělej si v hlavě plánky na víkendy, na prázdniny!


2. -Kyslíííík!!
Hlavně Dýchej! Otevři si třeba okno, chvilku tam tak stůj a dívej se, kamkoliv budeš chtít!

3. -Procházka!
Tohle mi vážně pomáhá! :) Stačí se jít trochu provětrat.. Jestli nechceš vypadat moc opuštěně, jdi třeba s pejskem! :) Já sama si chodím občas zabruslit..! :)

4. - Nedělej 2o věcí najednou!
Ano, občas to zní divně, jako by měl člověk už v pubertě sklerózu, ale pomůže to! :) Napiš si jednoduše Seznam! Napiš si věci, které musíš udělat, nebo které už dlouho odkládáš a pusť se do jejich plnění! Samozřejmě to není takové to-Umyj nádobí, vyluxuj a podobně! :) Prostě si najdi věci, které tě baví! ;)

5. -Ponoř se do světa hudby!
Jsem si jistá, že hudbu miluje každý. Ať už máš ráda jakýkoliv žánr, stačí si pustit hudbu do sluchátek na plný pecky, nebo alespoň do repráků! Zavři oči a nech se unášet melodií! ;)

6. -Buď Crazy!!
Ano, zní to jako šílenství, ale o to jde! dělej všechno, co tě jen napadne! Skákej, mávej rukama, křič a směj se!! Uvidíš, že ti to pomůže! Musíš se jen odreagovat!

7. - Kamarádi!!
Kamarádi? Lidé, se kterýma bys měla trávit hodně času, protože ti rozumí a vždycky tě podpoří!! I s nima se dokážeš odreagovat natolik, že ze sebe shodíš všechnu nervozitu! ;)!!

:D Snad něco pomůže stejně tak, jako to pomohlo mě.. :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Luce Luce | 22. dubna 2013 v 18:38 | Reagovat

Mě hodně pomáhá hudba.... Ale třeba ve škole když jsem nervozní před písemnkou nebo zkoušením, tak si nekoušu nehty, ale já se hrozně třepu... jo zní to srandově ale je to tak:)

2 marie a jana marie a jana | 30. července 2013 v 19:05 | Reagovat

nebo brko taky kotel pomůže

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama