Lék na zlomené srdíčko!(1)

18. dubna 2013 v 19:09 | Smile! (: |  You & Stories
Né vždy dopadne všechno tak, jak by si to člověk přál a tak tady je pár radiček, který by třeba mohly někomu pomoct.. (:
Doufám, že se aspoň trochu zadaří.. (:


1. -Hudba
Mě hudba pomáhá. Možná jsem sama, ale stačí mi zavřít oči a vnímat jen tóny. Zapomenout na svět a všechno kolem něj a jen vnímat slova písně a hudbu, která se rozléhá po pokoji... (:

2. - Kamarádi!
Nemělo by to být tak, že se někomu pověsíš na rameno!.. (: Ale s kamarádkama třeba přijdeš na jiné myšlenky..! Něco podnikněte, zajděte do kina, piknik, projděte se! Taky není na škodu zajít někam s kamarádkou, kterou už jsi nějakou chvilku neviděla..! Společně zavzpomínáte, jak to bylo dřív a přijdeš s ní na jiné myšlenky! ;)

3. -Udělej něco pro sebe!
Neseď doma a nevzpomínej na to, jestli jsi se s ním měla dobře a skvěle! Prostě vyjdi třeba s kamarádkou ven, zajděte si na nákupy, pedikúru, zajdi ke kadeřnici a třeba si udělej barvu a nový stříh! ;) Třeba to bude jako nový život a ty budeš všechno moct vnímat jinak, než jak to bylo dřív! ;)

4. -Splň si sny a cíle!
Jestli už dlouho říkáš, že si něco koupíš, někam půjdeš nebo pojedeš, neodkládej to už nikdy a rovnou do toho jdi! ;) Provětráš si hlavu, přijdeš na jiné myšlenky a budeš o to šťastnější, když už budeš mít na tvém malém seznámku o pár věcí míň! Žijeme jen jednou!!

5. -Nic si nevyčítej a nedoufej, že se vrátí!
Tvůj vztah sním už prostě skončil! I kdybys sním začala chodit třeba 5× znovu, vždycky to dopadne stejně! Už víš, co umí a v čem je špatný, už tě nemůže ničím překvapit! Už ti Váš vztah nic nepřinese a po rozchodu se budeš trápit znovu a znovu! Hlavně si nikdy nic nevyčítej! Co se stalo, stalo se! Ano, občas by chtěl člověk všecko jinak, ale osud to tak rozkázal a tvůj život směřuje k tomu, jak to má být!
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 onedirectionffs onedirectionffs | 18. dubna 2013 v 19:38 | Reagovat

WOW! úžasný! tyhle rady budu respektovat! :)))

-Naní

2 Forever Directioner Forever Directioner | 18. dubna 2013 v 19:47 | Reagovat

Tak tenhle článek je suprový,hlavně ta 1. mi pomáhá nejvíc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama