Lék na zlomené srdíčko!(2)

18. dubna 2013 v 19:19 | Smile! (: |  You & Stories
Tak..tady něco dalšího.. (:

1. -Pauza od všech kluků!
Většinou si řekneš, že dokud se nezamiluješ do někoho jiného, tak to nepřejde! OMYL! Musíš se odmilovat od všeho, jinak budš pořád vzpomínat jak on dělal tohle, jak se tě dotýkal a nebo jak tě líbal! Musíš přestat myslet na to, že kluci jsou všecko! (: Dej si prostě chvilku pauzu! A po nějaké době(poznáš sama!) budeš moct jít zase ven a užívat si ,lovu, .. ;)

2. -Blogy, knížky, filmy!
Na blog můžeš zavítat vlastně kdekoliv, takže tam můžeš najít i tzv. FFky(Fan Fiction-příběhy.), které tě odnesou z reality! Musíš se prostě a jednoduše odreagovat, abys na něj nemyslela! ;)

3. - Sladkosti?
Většinou se přecpáváš čokoládou nebo jinýma sladkostma a u toho brečíš a vzpomínáš na něj? Dost! čokoláda ti pomůže jen k postavě míčku! :) Ano, na depresi je dobrá, ale né tak, jako jsou tvoji kamarádi! ;)

4. -Nebuď nervozní!
Po rozchodu se stane, že tě všechno deprimuje a jsi nervózní? odreaguj se! :) Můžeš si cokoliv psát, nebo malovat! Skládej písničku, básničku nebo pozvi kamarádky na přespání! Holčičí jízda! ;)

5. -Vypiš se!
Máš deník? Ne? Já ho mám a můžu ti říct, že kdykoliv mě něco trápí, popíšu třeba i několi stránek..Piš o čemkoliv, co tě jen napadne, ale drž se jednoho pravidla- Nepiš o něm!..Rozhodí tě to! ;) Piš o čemkoliv! Sedni si někam ven, do uší si dej sluchátka s oblíbenou hudbou a piš, piš, piš! O čem jen budeš chtít! ;)

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 onedirectionffs onedirectionffs | 18. dubna 2013 v 19:48 | Reagovat

zkusím to dodržet ať na něj zapomenu.. :"(

-Naní

2 Luce Luce | 19. dubna 2013 v 17:16 | Reagovat

zkusím snad pomůže:'(   Ale jinak mi nejvíce se odreagovat pomáhá hudba...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama