Ela a její otázka - Podvedl mě! Nevím co ted.. :(

25. července 2013 v 20:08 | Smile! (: |  You & Stories
Podvedl mě!
Ahoj Smile, můj kluk Martin mě podvedl, ale asi neví, že jsem to zjistila. Minulou sobotu jsem byla v baru a jeho kámoš řikal, jestli jsem z toho špatná a já že z čeho a on řekl, jestli z toho, že jsem se rozešli, že prej ted má nějakou Kláru, nebo co...! Co mám dělat? pořád spolu chodíme, včera jsem šli do kina a líbali se, ale nechci, aby měl ještě další, než jsem jen já! Co si mam myslet?! To mu nestačím? Nikdy jsem si nemyslela, že by to udělal! Vždycky byl tak hodnej! Prosím, odepiš, díky!

Já: Ahoj Eli. :) Moc mě mrzí, co tvůj kluk udělal. Řekla bych ti, že to myslel jako rozchod, ale pokud ti nic neřekl a další dny s tebou tráví jako s přítelkyní, asi to bude trochu oříšek. Myslím, že by to mohl být ten typ kluka, kterému nestačí jen jedna holka,..Znám spoustu takových a stímhle mám i docela osobní zkušenost, ale pokud ti ani nic neřekl a ty jsi s ním o tom nemluvila, nemohl se jeho kamarád mýlit? :)

Ela: Myslim si, že ne. Jsou to nej kámoši a všechno si přece jen řikaj.. Znáš to, kluci se chlubí. Myslim, že to fakt udělal. Co s tim? Mam mu to říct? Že to vím?

Já: Myslím si, že by měl vědět, že jsi na to přišla, ale neříkej to nijak zhurta.. :) Jdi na to v klidu, at ti nerupnou nervy. :) Nekřič, dokud to nebude nutné! :) Myslím si, že by bylo vhodné to vyřešit nějak poklidně :) ..

Další den mi napsala Ela znovu s jejím výsledkem.

Ela: Ahoj Smile.. Tak jsem to zkusila říct potišeji, ale nešlo to. Prostě jsem na něj vyjela, i když jsem se snažila. Ruply mi nervy, ale stálo to za to! Celé to probíhalo tak, že jsem šli ven, jako vždycky. Nejdřív to chtěl zrušit, že prej nestíhá, ale já mu řekla, že si potřebujeme promluvit a on že si teda udělá čas. (Což mě docela dostalo-! Jsem jeho holka a on si má dělat čas? =O) No, sešli jsem se a on mi chtěl dát pusu na přivítanou, ale já ji odmítla. Ptal se, co se děje a já, že by spíš on měl říct, jak to s náma je. Nejdřív dělal, jako že nechápe, ale když jsem práska to, že ho prásknul jeho kámoš, přiznal to! Prý měl i čtyři holky najednou, když semnou chodil! Nevím, jestli jich nebylo ještě víc, byli jsme spolu před rok! Dost mě to naštvalo,... rozbrečela jsem se autekla jsem.! Co mám dělat? Pořád mi píše, že se omlouvá. Jedna moje část ho nesnáší a druhá miluje. Prosím..Radu! :(

Já: UDĚLEJ CO MYSLÍŠ, ŽE JE NEJLEPŠÍ!
Eli, myslím si, že bys měla dělat to, co ti radí srdce, a ne jedna nebo druhá půlka tebe.. :( Mrzí mě, že tohle udělal! Je to hajzlík, promin. Na druhou stranu ho to třeba mrzí. Víš, jeden kluk z naší třídy je přesně stejné povahy. Až když o tu holku přišel podobným způsobem, jako v tvém příběhu, uvědomil si, že ji doopravdy miloval, ale uvědomil si to pozdě.
U vás to asi bude podobně. Myslím si, že dávno tamty ostatní odkopl kvůli tobě a třeba si konečně řekl, že jsi ta opravdová. Na druhou stranu je možnost, že až si znovu získá tvou ještě větší důvěru, než doted, může to udělat znovu. Je to jako nevyléčitelná nemoc.. :(
Musíš se řídit podle toho, jestli ho miluješ, nebo ne. Pokud ho tvá jedna část nenávidí, asi to bude těžší. Já bych mu na tvém místě už žádnou šanci nedávala, ale je to tvé rozhodnutí. Každopádně nezapomínej na to, že ještě není jisté, že je ti věrný a že ti věrný bude.! Když nebyl, nemusí ani dál. Konec konců, na světě není on jediný z kluků, ne? :)

-Máš otázku nebo jakýkoliv problém? Svěř se! na blog se to dávat nemusí,..! :3 :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama