Kája a její otázka - Musim zhubnout!

25. července 2013 v 19:44 | Smile! (: |  You & Stories
Musim zhubnout!
Ahoj, potřebuju zhubnout! Prostě vím, že jsem moc tlustá a chci zhubnout! jak to mam udělat? Moje máma už zhubla asi 10 kilo, ale mě to furt nejde..Jak na to? Díky :)

Ty nemusíš, ty chceš!
Nesmíš si říkat, že musíš, ale že chceš.. :) Že chceš zhubnout, za tím se ti pujde líp.. :) Taky si musíš udělat domácí úkoly, ale občas je neuděláš, ne? :) A k když si chceš! něco koupit, koupíš si to častěji..? :) Je to lepší! ;)
Hubnutí - Hodně pij. Hlad se často skrývá za žízní! ;) Taky jez zdravěji. Dívej se vzadu na obalu na energetickou hodnotu, která by měla být co nejmenší. Označuje se v Kj, které by měli být co nejmenší :). Vyhni se čokoládě a sušenkám. :) Jez hodně ovoce a zeleniny, maso ale nevynechávej! Nejzvdravější je kuře-ale nejez kůži a chrupavky! Nikdy! :)
Sport! - Umíš jezdit na kolečkových bruslích? Nebo bydlíš někde dál od města? :) chod třeba běhat, jezdi na kole, jezdi na bruslích..! :) Zkus třeba občas zajít do posilky s kámoškou. Každou holku snad chytí nápad zhubnout, ne? :)


V dalším článku se budeš moct dočíst i o některém jídle (drobném), které si pomůže k lepšímu metabolismu a pokožce atd. :)
-Dnes vás ještě čeká jedna otázka a odpověd. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama