Letní katastrofy- jak se jim vyhnout?

23. července 2013 v 13:32 | Smile! (: |  Beauty

Ahoj :) Jsem tu po nějaké době, protože jsem byla u kamarádky a ted jsem hodně na chatě, takže ve městě moc ne. :) Ale dneska jsem jeli prostě nakoupit, tak jsem se stavěla doma :D .. :) A řekla jsem si, že sem něco dám, když už to tady trochu zní prázdnotou :D..
Novinka: -Lu dostala možnost být adminkou, a tak máte článek podemnou od ní :).. Řekla bych, že Polyvore je skvělá volba, jak na sebe upoutat pozornost, protože já ji docela obdivuju :D.. Nikdy mi to tam moc nešlo vytvářet :D. :) Takže další možnost dostávají další lidé :)

>>>Tákže, tohle je něco o tom, jak se vyhnout takovým těm častným letním katastrofám ;).. :D<<<

1. Špatně opálená
-Nejhorší je spálit se! Vždy se před opalováním namaž krémem ;) A že to neopaluje? To není pravda. :) Až tam budeš dýl, než 1o minut ležet na slunci, bude to rozhodně lepší :).
2. Opálené plavky/žabky/brýle!
- Další z trapasů je mít opálené například plavky. Potom máš vidět ramínka a podobně. :) A jak tomu předejít? Když se jdeš vyloženě opalovat, vyber si třeba místo, kam moc lidi nechodí, nebo bud na zahradě, balkonu... Tam si klidně můžeš dát ramínka dolů a pokud budeš mít takové soukromí, třeba i celý vršek ;).
3. Jak se zabavit?
-Jestli chodíš radši spíš někam do soukromí a někdy se tam nudíš, vezmi si knížku, časáky, vytáhni ven kámošku, nebo třeba s kámoškou volej na telefonu ;). Aby nebyla taková nuda, nemusí s tebou vždycky někdo být :).
4. Koupák VS. Zahrada?
-Kam jít, když si chceš pořádně užít? Pokud máš na zahradě bazén, není to asi takový problém, ale jestli ne, vyrazila bych někam na chatku k rybníku, nebo na koupák, kde potkáš spoustu lidí :). Když jdeš s kámoškama, je to zaručeně lepší zábava.

TAK PROČ SEDĚT DOMA, KDYŽ JE VENKU KRÁSNĚ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M. M. | 25. července 2013 v 18:18 | Reagovat

jednou se mi stalo že jsem měla opálené plavky! Byla to fakt katastrofa! Vypadala jsem jako šereda, protože byly zavěsit na krk :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama